גג סולארי – איך מסבירים לישראלי שאין פה קאץ'

גג סולארי – איך מסבירים לישראלי שאין פה קאץ' – דר אליעזר שלו ודר טלי וייס – מייסדי קהילת השמש

כל כך פשוט להקים גג סולארי ולהרוויח מאות שקלים בחודש ישר לחשבון החשמל. אז למה לא כולם עושים את זה?

התקנה על הגג נשמע תהליך מסובך. אבל האמת הכל פשוט מאוד. מגיעה חברה הכי מקצועית שיש מתקינה מערכת די פשוטה – פאנלים שהם דומים מאוד לקולטי דודי שמש, וממיר – שהיא טכנולוגיה ישראלית חכמה שכבר הגיעה לכל מקום בעולם. 

קומבינה עם חברת חשמל? המפגש עם חברת חשמל לימד אותנו שהכל נעשה לפי נוהלים ברורים. חברת חשמל לא תאשר התקנה על גג ללא קונסטרוקציה מתאימה, במיקום לא בטיחותי של הממיר. כשמערכת החשמל אינה מתאימה ואינה בטוחה.

חברות התקנה שולחות הצעה ואין לי יכולת להשוות? זוכרים את התקופה שחברות הסלולאר היו מתמחרים בצורה שלא נבין? אז גם פה עשינו סדר. יישרנו קו – הכל כולל הכל – אגרות לחברת חשמל, מעמ ומפרט אופטימלי.  קל. קל. קל.  

מה זה היום השקעה בטוחה? אז נכון מדובר בהשקעה ראשונית די גבוהה של כמה עשרות אלפי שקלים. אבל זו השקעה בטוחה – שכל בנק רואה אותה ככדאית. אפשר באמת לקבל הלוואה בתנאים טובים ואפשר לשים כסף פנוי ולדעת שאחרי שש שנים – אתם מתחילים להחזיר השקעה. וככה למשך 25 שנה!

נשמע טוב ואין לכם זמן להתעסק בזה? אין ברירה. אנרגיה מתחדשת. זה הזמן. לכן אנחנו פה. קהילת השמש פועלת בשבילכם מול חברות ההתקנה כדי להבטיח שלא תדחו את הפרוייקט. אנחנו בודקים כל הזמן את חברות ההתקנה. איתנו תקבלו חבילה עם המפרט הכי טוב ובמחיר הכי טוב , ובאחריות מורחבת.
וכן – דאגנו שאפילו האותיות הקטנות בהסכם (שבד"כ הן לטובת חברת ההתקנה  – ביטוח, הפרת חוזה ותנאי תשלום) רשומים לטובתכם. רוצים לשפר את ההסכם? ספרו לנו ומבטיחים עוד לשפר.

ומה עושים עם כספי הליווי של חברה ללא מטרות רווח?

אז גם את התרומה הסמלית שלכם (בסכום של  480 שקלים) אנחנו  מחזירים לקהילה ומאפשרים מענק לחגיגת קהילה סולארית מייסדת בישובכם.

עכשיו מוכנים לשמוע על מהפיכה אמיתית – בקרוב בעל גג יוכל לקבל שכירות חודשית במסגרת "קרן שמש", ואחרי מספר שנים יקבל את המערכת במתנה? ככה זה שחושבים מחוץ לקופסא בעולם של מטרות טובות לעולם שאין בהם רווח. רובין הוד ממש.

אז כל זה רק כדי שכל מי שיכול, יתקין מערכת? אתם באמת מאמינים שתצליחו להיות קהילת בעלי גגות עם עשרות אלפי גגות?

כן! רק כי חייבים. לא מחכים לאף אחד. מתארגנים על קהילות סולאריות. עוברים לארנגיה מתחדשת.

מציאות משנים מהגג!